Xiaomi 8 Lite Batarya Değişimi

xionami 8 lite batarya değişimi

Maalesef akıllı telefon sektöründeki telefon markaları, sayısız özelliklerle donatıldığını iddia ettikleri telefonlarını insanlara büyük paralara satıyorlar ama batarya değişimi gibi basit konularda dahi duvara tosluyorlar. Yaptıkları açılmayan kapaklar sayesinde bizleri telefonlarımızı en basit bir işlemde dahi servise götürmeye adeta zorluyorlar. Bu akımın öncüsü İphone ve sonrasında bu duruma ayak uyduran diğer akıllı telefon markaları da servetlerine servet katıyorlar.

Oysa eskiden pilinizi alıp evde kendiniz değiştirebiliyordunuz. Tamamen yasa dışı olan bu duruma devletlerin müdahale etmesi gerektiğini düşünüyorum. Telefonun arızalandığında “ya servise götüreceksin ya servise” gibi başka hiçbir seçeneği olmayan durumların yaratılması tüketiciye büyük zarar veriyor. Böylesi bir tekelcilik anlayışına daha fazla izin verilmemeli.

Şimdi gelelim Xiaomi mi 8 Lite telefon bataryası nasıl değişir sorusuna; Cevabını videomuzda bulacaksınız, tek yapmanız gereken hassas ve dikkatli olmanız. Bu kadar kolaydır batarya değişimi, yaklaşık 10 dk nızı alır.

Xianomi mi 8 Lite Batarya Değişimi

Xiaomi 8 Lite telefon kapandı açılmıyor ve şarj olmuyor ise 3-5 gün bekleyin ve telefonu şarja takın, telefon açılacaktır. Bu telefonunuzun bataryasının bozulduğu anlamını taşır ve bataryanızın değişim vakti gelmiş demektir. Şarjınızı tam bitirirseniz telefonunuz bir 3-5 gün daha kapalı kalır. Bu yüzden en kısa zamanda bataryanızı yenisiyle değiştirin.

,

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin