Laptop Kamera Hatası

Asus D509 Laptop

Windows 10 kamera sorunu 0xA00F4244

Laptop kamera hatası; yukarıdaki kamera hata kodunu alıyorsanız, öncelikle yapmanız gereken Windows unuzu güncellemenizdir. Buna, isteğe bağlı güncelleştirmeler de dahildir. Genelde kamera hatası, Windows 10 un yeni yüklemeleri sonrası oluşur. Güncellemelerinizin yüklendiğinden emin olduktan sonra videodaki gibi işleme geçebilirsiniz. Bazı bilgisayar markaları kendi ürünleri için özel yazılım sunmaktadır. Bu özel yazılımlar bilgisayarlarınızı pek çok soruna karşı tarar ve hataları düzeltmek için size kılavuzluk eder. Eğer bilgisayarınızda bu özel yazılımlardan biri yoksa, onarma ve sorun çözme işini kendi başınıza yapmanız gerekir. Bu gibi durumlarda, birbox.net ailesi olarak sizlere yardımcı olmak adına, karşılaştığınız sorunlara çözüm üretiyor, aklınıza takılan soruları cevaplandırıyoruz.

0xA00F4244 Kamera Hatası

Laptop Kamera Hatası

Laptop kamera hatasını gidermek için Fn ve F11 tuşlarına aynı anda basınız, driverlarınız sorunsuz yüklendiyse kameranız çalışacaktır. Videomuzu izleyebilirsiniz.

Laptop kamera hatası nı ilk defa casper marka bir laptopta yaşadık. Çözümü oldukça basit olan Laptop kamera hatası nı giderme işlemini videomuzda görsel olarak yayınladık. Aynı zamanda burada da anlattık. Sitemizin alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin