Laptop Kamera Hatası

Asus D509 Laptop

Windows 10 kamera sorunu 0xA00F4244

Yukarıdaki kamera hata kodunu alıyorsanız öncelikle yapmanız gereken Windows unuzu güncellemeniz, buna isteğe bağlı güncelleştirmelerde dahil, genelde kamera hatası yeni Windows 10 yüklemeleri sonrası oluşur. Güncellemelerinizin yüklendiğinden emin olduktan sonra videodaki gibi işleme geçebilirsiniz. Bazı marka bilgisayarlar kendi ürünleri için özel yazılım sunarlar ve bunlar bilgisayarlarınızı bir çok soruna karşı tarar ve hataları düzeltmek için size kılavuzluk eder ancak bazı bilgisayarlarda bu yoktur işte bu yüzden onarma ve sorunları kendi başınıza çözmeniz gerekir. Bizde bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olmak için birbox.net te bir çok sorunun cevaplarını bularak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

0xA00F4244 Kamera Hatası

Laptop kamera hatasını gidermek için Fn ve F11 tuşlarına aynı anda basınız driverlarınız sorunsuz yüklendi ise kameranız çalışacaktır. Videomuzu izleyebilirsiniz.

Laptop kamera hatası bizim başımıza ilk olarak casper marke bir laptopta geldi ve çözümünün oldukça basit olduğu bu işlemi videomuzda görsel olarak yayınlamakla birlikte burada da anlattık. Sitemizin alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin