İletişim

BB birbox.net İletişim

Bizlere yorum veya mail aracılığı ile dilediğiniz resim veya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Not: Bu sitede kullanılan yazılar, görseller ve videolarımız büyük oranda kendi içeriklerimizden oluşmaktadır ve telif hakkına sahiptir. Sitemizde nadiren tv, radyo, ve halka açık ortamlarda hiç bir telif hakkı uyarısı olmayan görsellerde kullanabilmekteyiz, bunlar gerek kendi indirmelerimiz gerekse ziyaretçilerimizin gönderdiği medyalardan oluşabilir, sitemizde size ait bir görselin, sesin, yazının veya her hangi bir medyanın kullanıldığını düşünüyorsanız, bizim ile iletişime geçerek iyi niyet çerçevesinde ( bunun size ait olduğunu belgelemeniz durumunda) kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Bunu infobirbox@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz. Bize gelen maillerin tarihi dikkate alınarak ilgili içerik 15 gün içinde kaldırılır bu süreye resmi tatiller ve hafta sonları dahil değildir. Bunun dışında alanen halka açık ortamda sergilenen ve indirmek için hiç bir koruma ve uyarısı olmayan içeriklerden dolayı birbox.net sorumlu tutulamaz.
Saygılarımızla kamuoyunu aydınlatma metni.

İletişim : infobirbox@gmail.com – info@birbox.net
www.birbox.net ücretsiz YouTube destekli bilgi – beceri paylaşım sitesi.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

2 Thoughts to “İletişim”

  1. Gürhan kılıç

    Merhaba bruan 6 cruzertras makinesi bende de var size yollasam pilli ni değiştirme yaparmisiniz yada pillin markası nedir 54……54.95 görüşmek isterim

    1. Admin

      Merhaba Gürhan, marka önemli değil bilindik bir marka puntalı pil alabilirsiniz 1100 mA 1.2 volt 2 adet pil işinizi görecek. pili alarak bir tamirciye gidin bizim videomuzu açın tamirciye gösterin işiniz çözülecektir.

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin