Windows 10 Ses Sorunu

windows 10

Windows 7 veya Windows 10 yüklü laptoplarda zaman zaman her hangi bir şey yapmadan veya bir güncelleme sonrası notebook bilgisayarın sesin de videolarda azalma olur ve YouTube film izlerken ses kendiliğinden azalır. Sonrasında hiç ses gelmemeye başlar, videoyu yeni baştan başlattığınızda veya başka tarayıcıda açtığınızda aynı şeyler tekrarlanır. Genelde Hp, Asus , Lenova Laptoplar da sık karşılaşırız. Bu sorunu ses ayarlarına girerek çözebilirsiniz ama bu bazen işe yaramaz, yeni bilgisayar kullanıcıları ve bu işlerden fazla anlamayan kullanıcılar için bu çoğu zaman zor bir yoldur.

Şimdi Windows 10 ses sorunu çözümü için size çok basit bir yöntem göstereceğim. Bunu aşağıda videoda bulacaksınız. Belirtilen işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınız açılıp kapanacak ve yeni yazılımı otomatik olarak yükleyerek işlem gerçekleşecek.

Windows 10 Ses Sorunu

Kafanızı fazla karıştırmadan videoyu izleyin ve Windows 10 ses sorunu çözelim eğer ki sorun bu şekilde çözülmez ise sayfamıza geri gelerek diğer adımlar için sayfamızı okumaya devam edin.

Laptop ve bilgisayarlarda ses sorunlarının çeşitli sebeplerini olduğunu unutmayın eğer bu işlemden sonra sorun çözülmedi ise bir kulaklık takarak sesi deneyin eğe kulaklıktan ses geliyorsa laptopun hoparlörlerinde sıkıntı olabilir eğer kulaklıktan da ses gelmiyor ise ses kartınızda sorun olabilir o zaman bir teknik servis den yardım almalısınız. Bu yazımız ile ilgili eklemek istediğiniz bilgi veya sorunuz olursa bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Her soru ve görüşe sitemizin uzmanları tarafından cevap verilmektedir.

laptop dan ses gelmiyor, laptoptan ses gelmiyor, wındows 10 ses sorunu, windows 10 ses ayarlarını sıfırlama, bilgisayardan ses gelmiyor windows 7, win 10 ses sorunu, windows ses sorunu, bilgisayar ses ayarları, windows 10 ses gelmiyor, windows 7 ses sorunu, bilgisayardan ses gelmiyor windows 10, yüklü ses çıkış aygıtı yok windows 10 bu başlıkları bizim makalemize ulaşabilmeniz ve sizlere yardımcı olabilmek için yazdık unutmayalım ki bunlar bir emek videomuzu beğenerek bizi daha yeni ve faydalı bilgiler üreten içerikleri araştırma şevki verirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin