Windows 10 Ses Sorunu

windows 10

Windows 10 ses sorunu; Windows 7 veya Windows 10 yüklü laptoplarda, herhangi bir yanlış işlem yapılmamış olsa bile ya da, bir güncelleme sonrasında videoların sesinde zaman zaman azalma olur. YouTube dan film izlerken ses kendiliğinden azalır. Sonrasında hiç ses gelmemeye başlar, videoyu yeni baştan başlattığınızda veya başka tarayıcıda açtığınızda aynı şeyler tekrarlanır. Genelde Hp, Asus, Lenova Laptoplar da sık karşılaşılan bir durumdur. Bu sorunu ses ayarlarına girerek çözebilirsiniz ama bu yol her zaman işe yaramayabilir. Zaten bahsettiğimiz bu çözüm, yeni bilgisayar kullanıcıları ve bilgisayardan fazla anlamayan kullanıcılar için, çoğu zaman zor bir yoldur.

Şimdi Windows 10 ses sorununu çözmek için size çok basit bir yöntem göstereceğim. Gayet basit olan bu yöntemi aşağıda videoda bulacaksınız. Belirtilen işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınız açılıp kapanacak ve yeni yazılım otomatik olarak yüklenerek, işlem gerçekleşecektir.

Windows 10 Ses Sorunu

Windows 10 Ses Sorunu

Videoyu dikkatli bir şekilde izledikten sonra Windows 10 ses sorunu nu kolaylıkla çözebilirsiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa sayfamıza geri dönerek diğer adımlar için sayfamızı okumaya devam edin.

Laptop ve bilgisayarlarda yaşanan ses sorunlarının çok çeşitli sebeplerinin olabileceğini unutmayın. Verdiğimiz öneriden sonra hala daha sorun çözülmediyse, bir kulaklık takarak sesi deneyin ve eğer kulaklıktan ses geliyorsa, sıkıntı laptopun hoparlörlerinde olabilir. Yok eğer kulaklıktan da ses gelmiyorsa, sorun ses kartında olabilir. Bu durumda güvenilir bir teknik servisten yardım almalısınız. Bu konuyla ilgili eklemek istediğiniz düşünce ve bilgileriniz varsa ya da aklınıza takılan sorulara cevaplar arıyorsanız, bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Tüm soru ve yorumlara uzmanlarımız tarafından cevap verilmektedir.

laptop dan ses gelmiyor, laptoptan ses gelmiyor, wındows 10 ses sorunu, windows 10 ses ayarlarını sıfırlama, bilgisayardan ses gelmiyor, windows 7, win 10 ses sorunu, windows ses sorunu, bilgisayar ses ayarları, windows 10 ses gelmiyor, windows 7 ses sorunu, bilgisayardan ses gelmiyor, windows 10, yüklü ses çıkış aygıtı yok, windows 10 bu başlıkları size yardımcı olmak adına hazırladığımız yazıya ulaşabilmeniz için kullandık. Daha fazla konudan, daha fazla içerikten yararlanmak istiyorsanız lütfen videomuzu beğenmeyi unutmayın.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin