Maske – Mask

maske

Maske – Mask; bir gün basit bir maskenin günlük yaşamımız için bu denli önemli olacağını hiçbirimiz düşünemezdik. Coronavirus ilk olarak aralık ayında Çin’de görüldüğünde, ülkemizi ve dünyayı böylesine saracağını, bizleri evlerimize hapsedeceğini ve en önemlisi de belirsiz bir süre tüm alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekeceğini bilemezdik. Dolayısıyla bir çok ülke çok aciz durumlara düştü, en başta da dünya devi Amerika. Böylesi bir konunun onları hiçbir şekilde etkilemeyeceğinden o kadar eminlerdi ki. Maalesef gözle görülemeyen bu virus parçacığı bütün dünya liderlerini odalarına mahkum etti. Yaşanılanlardan herkesin alması gereken bir ders var. Tüm insanlığın belli kuralları olmalı. Her isteyen her şeyi yapmamalı, yememeli. Bugün evlerimize hapis olduk ve sağlıklı bir şekilde dışarı çıkabilmek için tek çaremiz maske. Bu maskelerin fahiş fiyatlardan satışa çıkması ve bunların ulaşılamaz olması artık bizim için sorun değil çünkü evimizde 5 sn de maske yapabiliriz. Nasıl mı? Videomuzda maske yapımını izleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın.

5 saniyede maske yapımı

Sizler de sayfanın altında bulunan yorumlar kısmına konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi yazabilir, tecrübelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Daha fazla konuda daha fazla içerikten yararlanmak için, videomuzu beğenmeyi unutmayın. Yeniliklerden haberdar olmak, soru ve sorunlarınıza cevap bulmak istiyorsanız, kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin