Maske – Mask

maske

Hiçbirimiz bir gün basit bir maskenin günlük yaşamımız için bu denli önemli olacağını düşünemezdi. Coronavirus ilk olarak aralık ayında Çin’de görüldüğünde, ülkemizi ve dünyayı böylesine saracağını, bizleri evlerimize hapsedeceğini ve en önemlisi de belirsiz bir süre tüm alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekeceğini bilemezdik. Dolayısıyla bir çok ülke çok aciz durumlara düştü, en başta da dünya devi Amerika. Böylesi bir konunun onları hiçbir şekilde etkilemeyeceğinden o kadar eminlerdi ki. Ne var ki gözle görülemeyen bu virus parçacığı bütün dünya liderlerini odalarına mahkum etti. Yaşanılanlardan herkesin alması gereken bir ders var. Tüm insanlığın belli kuralları olmalı. Her isteyen her şeyi yapmamalı, yememeli. Bu gün evlerimize hapis olduk ve sağlıklı bir şekilde dışarı çıkabilmek için tek çaremiz maske. Bu maskelerin fahiş fiyatlardan satışa çıkması ve bunların ulaşılamaz olması artık bizim için sorun değil çünkü evimizde 5 sn de maske yapabiliriz. Nasıl mı? Videomuzda maske yapımını izleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın.

5 saniyede maske yapımı

Maske yapımı tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin