Braun Cruzer Beard and Head Pil Değişimi

Traş makinesi pil değişimi

Saç, sakal tıraş makinelerinin bir çok markası ve bu markaların ürettiği çok sayıda model vardır. Şarjlı tıraş makineleri fiyatları her bütçeye uygun olarak vitrinlerde, mağazalarda bulunur. Bu cihazları almadan önce kullananların deneyimlerinden faydalanarak doğru seçim yapmak istiyorsanız sitemizde yayınlamış olduğumuz videoları lütfen izleyin. Bu ürünlerin en önemli parçası pilidir, pillerin şarj süresi azaldığında tıraşınız yarım kalabileceğinden pil değişimi ve seçimi önemlidir. Biz size bu videomuzda pil seçimini ve şarjlı tıraş makinesi pilini nasıl değiştirebileceğinizi anlattık.

How to replace braun cruzer beard and hair battery

Braun cruzer beard and head tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir. Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

6 Thoughts to “Braun Cruzer Beard and Head Pil Değişimi”

 1. Kaan

  Aradığım bir videodu çok teşekkürler pilleri bende temin etmek istiyorum nerden temin edebilirim puntalı olarak. nette baktım puntasız olarak satılıyor.

  1. Bilişim ve donanım uzmanı

   Merhaban işinize yaramasına sevindim. Ben pilburada,com dan almıştım.

 2. kemal

  hocam https://www.pilsitesi.com/orion-1-2v-ni-mh-aaa-800mah-2-ayakli-sarjli-punta-pili_5235.html

  bu pillerden aldım,
  eski orjinal pilleri puntosuyla beraber boardtan çıkardım, yeni pilleri puntosuyla lehimledim,

  şarja takdım, sarı ışık yakıyor beep beep ötüyor ne anlama gelir ?

  1. Admin

   pilleri 1 sn kısa devre yap ve cihazı şarja tak 10 saat kadar şarjda kalsın normale dönecek.Kolay gelsin başka sorun ile karşılaşırsanız bize yazmaktan çekinmeyin.

 3. Emre

  Merhaba. Pilleri degistirdim aynı cihaz var. Cruiser 6. Ama motor elektrikte takılı gibi çalışmıyor. Düşük devirde çalışıyor. Motor devri değişiyor. Bi yükseliyor bi alçalıyor. Sesi de bi yükseliyor bi alçalıyor. Hemen kırmızı ışığa geçiyor. Motor çok cansız. Çok güzel puntalı pil taktım. Gp recyko pro pil. Ama anlayamadım. Selamlar. Elinize sağlık.

  1. Admin

   Pillerin şarjını tamamen boşaltın ve yeniden şarj edin sorun geçmezse direk prize takılı deneyin normal çalışıyorsa pillerinizde bir sıkıntı olabilir.

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin