Paslanmaz Parlatma

Paslanmaz Parlatma

Paslanmaz Parlatma; Hepimizin evinde, bahçesinde, iş yerinde mutlaka paslanmaz eşyalar vardır. Bunların üzerinde, kullanıldıkları yerlere ve durumlara göre zamanla birtakım lekeler özellikle de pas lekeleri oluşmaya başlar. Sağlığa zararlı bu lekeler, ürünün görünümünü kötüleştirdiği gibi aynı zamanda kullanımını da imkansız hale getirir, işte bu durumda hangi eşyayı nasıl parlatacağınızı ve hatta nasıl yeni gibi yapacağınızı, bu yazı ve videodan öğrenebilirsiniz.

Paslanmaz parlatıcı ürünleri bir çok yapı markette mevcut ancak paslanmazlarınızı parlatma ihtiyacı duyduğunuzda bu pahalı ürünleri almanıza hiç gerek yok. Sizler için çektiğimiz videoda paslanmaz sandalye ayaklarını her markette satılan ve her zaman banyolarımızın, mutfaklarımızın temizliğinde kullandığımız Cif Krem ile parlattıkve ortaya çıkan sonucu yine sizler için paylaştık. İnanın tüm o pahalı ve içeriğinde ne olduğunu bilmediğiniz ürünleri almanıza gerek yok. Paslanmaz parlatıcı sprey, paslanmaz polisaj cilası gibi ürünler de muhakkak işe yarıyor ama aynı işlemi Cif Krem ile de yapabiliyorsunuz. Çok ağır pas olan yüzeylerde pas sökücü kullanabilir ve ardından Cif Krem ile bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Cifin ayrıca çaydanlık, tencere kısacası tüm çelik ürünler için de parlatıcı özelliğine sahip ucuz bir ürünü var, dilerseniz onu da alıp kullanabilirsiniz. Bu yöntemle çelik tencere, çelik çaydanlık, sehpaların çelik ayakları, masaların çelik ayakları, paslanmaz korkuluklar, musluk, ve parlak metal ürünlerinizi rahatlıkla parlatabilirsiniz. Deneyin ve sonuçları bizimle paylaşın lütfen.

Paslanmaz keçesi yerine sert bulaşık süngeri, yüzeye göre ince veya kalın bulaşık teli kullanabilirsiniz. Biz videodaki sandalyede kalın bulaşık teli kullandık, daha narin ev eşyaları için ince bulaşık teli veya bulaşık süngeri kullanabilirsiniz.

Paslanmaz Parlatma

Paslanmaz Parlatma

Paslanmaz Parlatma

Polisaj makinesi ile araba ve büyük boyutlu eşyalarınızı parlatabilir, cila atabilirsiniz fakat illada makine şart değildir, parlatmak için alacağınız cilaları yine polisaj yöntemi ile elinizle yapabilirsiniz, bu yorucu olabilir ama bir avantajı eşyalarınıza daha az zarar verir. Burada önemli nokta polisaj makinesini tam devrinde ve gereğinden fazla kullanmamaktır. Polisaj parlatma yöntemi dada çok geniş yüzeyler için tercih edilir.

Polisaj Parlatma

Polisaj Parlatma

Paslanmaz Parlatma

Polisaj Makinesi Devirli ve Ayarlanabilir Olmalıdır.

Polisaj Keçesi

Polisaj Keçesi

Polisaj Keçesi ve Bezleri Ürün Özelliğine Göre Değişebilir.

Polisaj Parlatma Yapmanın Püf Noktaları

Polisaj keçesi ve parlatma ürünü seçiminiz, ürünün özelliğine göre değişmektedir, Örneğin bir krom için polisaj parlatma yapacaksanız ona göre krem (cila) ve keçe almalısınız. Polisaj veya cilalama işlemine başlamadan önce, ilgili yüzeyi çok iyi temizlemelisiniz.

Her metalin, boyanın ve kaplamanın bir ısınma ve yanma derecesi vardır, bu yüzden polisaj parlatma yapacağınız yüzeye uygun malzemeler alarak, polisaj makinenizin devir sayısını, kademe ayarını bu ürün ve yüzeye göre ayarlamalısınız, aksi halde ortaya çıkan sonuç sizi geri dönülmez bir zarara uğratabilir.

paslanmaz parlatma, paslanmaz parlatıcı, paslanmaz çelik parlatma, paslanmaz parlatma keçesi, paslanmaz parlatıcı sprey, paslanmaz sac parlatma, paslanmaz polisaj, paslanmaz polisaj malzemeleri, paslanmaz polisaj nasıl yapılır, paslanmaz polisaj cilası, çelik tencere parlatma, çelik tencere parlatıcı
çelik tencere parlatmak, çelik tencere parlatma cilası, çelik tencere parlatma tozu, çelik tencere parlatma nasıl yapılır, musluk parlatma, metal parlatma, çaydanlık parlatma yöntemi.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin