Kumanda Nasıl Test Edilir

Kumanda Nasıl Tamir Edilir

Evde yapacağınız çok basit bir test ile kumandalarınızın çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz. Bu yöntemle kumanda mı yoksa tv nin ya da herhangi bir cihazın alıcısı mı bozuk anlayabilirsiniz. Biz aşağıdaki videoda, radyo ile kumanda nasıl test edilir başlığını işledik. Başka yöntemler de var ancak en garantili yöntemlerin başında videomuzda izleyeceğiniz yöntem gelir. Bir diğer test yöntemi de cep telefonu ile kumandaya basılarak cep telefonu kamerasında kızıl ötesi ışığın yanıp sönmesini gözlemlemektir fakat bu yöntem sizi yanıltabilir. Her iki yöntemi de evinizde denerseniz sizin için daha sağlam bir test olacaktır.

Bu video da ilginizi çekebilir. Kumanda nasıl tamir edilir.

Kumanda Testi Nasıl Yapılır.?

Kumanda nasıl test edilir tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin