Kumanda Nasıl Tamir Edilir

Kumanda Nasıl Tamir Edilir

Kumanda Tamiri

Samsung kumanda, lg kumanda, arçelik kumanda, beko kumanda, sony kumanda, televizyon kumandası, müzik seti kumandası ve diğer kumandaların hepsi aynı prensipte çalışır. Her bir kumandada entegre, kondansatör, kristal, led ve tuşlar bulunur. Tuşların basmamaya başlaması, kumandanın düşme sonucu çalışmaz hale gelmesi, kir ya da sıvı temasına maruz kalması sonucu kumandanın çalışmaması en sık görülen kumanda arızalarındandır. Konuya dair tüm detayları, kumandanızla ilgili sorunlarınıza çözümleri youtube kanalımızdaki videomuz da bulacaksınız. Lütfen videosunu görmek istediğiniz tamiratları bize yazın ve video muza yorumlarınızı ekleyin ki sizlere faydalı olabilecek daha pek çok konuda video paylaşımlarımız devam etsin.

Bu video ilginizi çekebilir. Kumanda nasıl test edilir

Kumanda Nasıl Tamir Edilirhttps://youtu.be/r15wfIqP09U

Kumandanızı tamir etmek istediğinizde öncelikle pillerinizi kontrol edin. Sonrasında kumandanızı “ayıraç” olarak adlandırdığımız parça ile dikkatlice açın, korkmayın tırnaklar sizi biraz zorlayabilir ama açılacağını göreceksiniz. Kumandanızın lehimlerini kontrol edin, özellikle pillerin temas ettiği noktaları ve led in ayaklarını. Bu kısımlarda lehim çatlağı olabilir, varsa eğer öncelikle bu sorunu giderin. Sonrasında bir pamuğa saf alkol, kolonya veya selülozik tiner dökün, iyice sıkın, nemli pamuk ile kumandanızın tuşlarını silin, hepsi bu kadar. Kumandanız sorunsuz çalışacaktır. Lütfen sorularınızı bize çekinmeden yazın ve bizi takip edin.

Kumanda Nasıl Tamir Edilir tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin