Akülü Araba

Akülü Araba 12 v

Akülü Araba; İnternetten 2 tane akülü oyuncak araba aldık, akülü arabalardan birinin fiyatı 1500 TL, diğerinin fiyatı ise 1100 TL. Her iki arabayı da birbirleriyle ve piyasadaki diğer akülü arabalarla karşılaştırdık ve sizler için artılarını, eksilerini belirledik. Tüm detayları videomuzda izleyebilirsiniz. Arabaları denemesi için kızım ve oğlumdan yardım aldım 🙂 inanın çocuklarınızı en çok sevindirecek hediyelerin başında geliyor, videoyu izlediğinizde sizler de bana hak vereceksiniz.

Akülü araba satın alabileceğiniz pek çok internet sitesi var, ebebek, n11, hepsiburada, gittigidiyor, babymall, trendyol, bim bunlardan en bilinenleri. Bununla birlikte önde gelen akülü araba markaları arasında pilsan, baby toys gibi markaları sayabiliriz. Pilsan türk malıdır ve bu sektörde adını ispatlamıştır, biz de birbox.net olarak türk firmalarını destekliyoruz. Pilsan’a önerimiz, gönderilerini ambalajlama konusunda daha özenli davranmaları. Ayrıca zaten kaliteli olan işçiliğinin daha da kaliteli olmasıyla dünya standartlarında ve en çok tercih edilen firmaların başında geleceklerini düşünüyoruz. Arabalarımızı videomuzda görebilirsiniz.

Akülü arabalar, Mercedes, BMW, Jeep, Traktör, Porche gibi pek çok değişik modelde üretilse de teknik yapı itibari ile birbirine çok benzerler, bu yüzden akülü araba almayı düşünenlere tavsiyemiz öncelikli olarak arabanın aküsü konusunda yoğunlaşmaları. Akünün minimum 12 v olması arabanın performansı açısından büyük önem arz ediyor. Ayrıca çift motorlu olması da en az akü kadar önemli. Aracın çekişini etkileyen bir durum olduğundan, çift motoru gözardı etmeyin deriz. Burada aracın yokuş çıkmasını sağlayan özellik voltaj ve çift motor desteğidir, 12 voltluk bir motor daha verimli çalışır. Bunun dışında amperine de dikkat etmenizde fayda var çünkü amper ne kadar yüksek olursa arabanın şarjı da o kadar uzun süre gidecektir. Amperi güçlü olan arabalarda sürekli yanıp sönen ışık ve dinlenen müzik arabanın performansını düşürmez. Dikkate alacağınız bir diğer husus; arabanın aküsünün kolay bulunabilir olması ve değişiminin basit olması. Alırken muhakkak ürün açıklamasına bakın, açıklamalar kısmında aküsünün kolay çıkarıldığı yazar ya da satıcı ile iletişime geçin, akü marka ve modelini yazarak internette satılıp satılmadığına bakın. Akü fiyatlarını araştırın, uygun fiyatlı akülü arabaları tercih edin.

Akülü arabada çocukların en çok ilgisini çeken ve en çok hoşlarına giden özelliklerin başında sürekli yanıp sönen ışıklar ve müzik sistemi geliyor. Bu yüzden akülü araba seçiminizde muhakkak bunlara önem verin. En son önemseyeceğiniz özellik hız olsun, hızlı akülü araba almaktan kaçının, bu çocuklarınız için tehlike yaratabilir.

akülü arabalar

Piyasadaki Akülü oyuncak arabalar 6 v, 12 v ve 18 v olarak düşünülmüş ve üretilmiş. 6 v luk akülü arabalardan fazla bir performans alamazsınız. Eğer amacınız çocuğunuza parkta, bahçede oynayabileceği sadece büyük boyutlu bir oyuncak araba almaksa 6 v luk bir araba işinizi görecektir ama daha fazlasını beklemeyin. 6 volt akü ile çalışan bir arabanın şarjı kısa sürede tükeneceğinden, müzik gibi, ses gibi en çok sevdiği özellikleri kullanabilmesi biraz zor bir ihtimal. 18 v akülü arabaların da fazlasıyla gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sonuçta küçük bir çocuk binecek, biz arabanın zaten çok hızlı gitmesini istemiyoruz, bu çocuklar için tehlike yaratabilir ama yok eğer akülü arabayı gerçekleşmeyen hayallerinizi bir nebze de olsa gerçeğe dönüştürmek niyetiyle, kendiniz için alıyorsanız (ki o zaman da sizi taşıması zor olacağından sadece kumandası ile uzaktan sürmekle yetineceksiniz), belki o zaman 18 v luk bir akülü araba düşünebilirsiniz. Bize göre çocuğunuz için alabileceğiniz en ideal akülü araba 12 v olanları. Hem sizin hem çocuğunuzun beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır. Çok bir ağırlığı da olmayacağı için rahatça bir yerden bir yere taşımanız da mümkün olacaktır.

Şimdi videomuzu izleyerek ne alacağınıza karar verebilirsiniz.

Akülü Araba İncelemesi

akülü araba, akülü araba fiyatları, akülü araba akülü araba, akülü araba aküsü, akülü araba pilsan, akülü araba ebebek, akülü araba mercedes, akülü araba motoru, akülü araba n11, akülü araba 12v, akülü araba bmw

BMW Özellikleri (Kırmızı Araba)Jeep Özellikleri (Beyaz Araba)

-Kullanım 3+ Yaş
-Max Kapasite:35 Kg
-Hız 3,5-7,0 km/h
-12 V Akü
-12 V Şarj Cihazı
-2 x 12 V Arka Motorlar
-1×12 Direksiyon Motoru
-Thermoprotector (Aşırı Isı ve Akıma Karşı Devre Koruma)
-Ayak gazdan çekildiğinde otomatik olarak frenleme yapar.
-Akıllı Anahtar Sistemi (Işıklı)
-Emniyet Kemeri, Elektronik Korna, MP3
-Araç koltuk altındaki şarj soketinden veya şarj aparatı ile haricen şarj edilebilir
-Sökülebilir Akü, emniyet kemeri
-İleri/Geri Vites(vites değişikliğinde 1 sn gecikmeli devreye girme özelliği)
-Aracın yavaş yavaş hareket ederek kalkış özelliği
-Hareket Halinde Yanan Farlar (öne doğru giderken farlar ve ledler, geri giderken sadece farlar yanar)
-Şeritli led (ileri giderken yanar)
-Hareketli Aynalar,Sökülebilir Koltuk
-Antensiz Uzaktan Kumanda (2,4 GHZ)
-Çocuğun aracı kullanım esnasında ebeveynin uzaktan kumandadan kontrol edebilme özelliği
-Frekans sabitleme özelliği ile diğer uzaktan kumandalarla karışmamaktadır.
-Uzaktan kumanda üzerinden 3 kademeli hız seçeneği özelliği (Hız geçiş aralıklarında az fark bulunmaktadır.)
-Uzaktan kumanda ile frenleme yapabilme özelliği
-Konserojen Madde İçermeyen Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde
-Kullanım 3 + Yaş
-Max. Kapasite:35 Kg
-Hız: 3,5-7 Km/h
-12 V Akü,
-12 V Şarj Cihazı
-2 x 12 V Arka Motorlar
-1X12 V Direksiyon Motoru
-Thermoprotector (Aşırı Isı ve Akıma Karşı Devre Koruma)
-İleri/Geri Vites(vites değişikliğinde 1 sn gecikmeli devreye girme özelliği)
-Akıllı Anahtar Sistemi (Işıklı)
-Emniyet Kemeri, Elektronik Korna ve sabit ayna
-Sökülebilir Ön ve Arka Siperlik ve açılabilir ön kaput
-Sökülebilir Akü Seti
-Araç ön kaputun altında bulunan şarj giriş yuvasından veya şarj aparatı ile şarj edilebilir.
-Aracın yavaş yavaş hareket ederek kalkış özelliği
-Hareket Halinde Yanan Farlar
-Ayak gaz pedalından çekilince otomatik olarak frenleme yapar.
-Antensiz Uzaktan Kumanda (2,4 GHZ)
-Çocuğun aracı kullanım esnasında ebeveynin uzaktan kumandadan kontrol edebilme özelliği
-Frekans sabitleme özelliği ile diğer uzaktan kumandalarla karışmamaktadır.
-Uzaktan kumanda üzerinden 3 kademeli hız seçeneği özelliği (Hız geçiş aralıklarında az fark bulunmaktadır.)
-Uzaktan kumanda ile frenleme yapabilme özelliği
-Konserojen Madde İçermeyen Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde

Ürün ölçüleri: Genişlik: 66 cm: Uzunluk 118 cm Yükseklik: 63 Cm
Akülü Araba Tavsiyeleri

Pilsan Akülü Araba 12 v

akülü araba

3 Adet vida yerinden çıkmış bir halde geldi

Pilsan Akülü Araba 12v

Buradaki sabitleme aparatları kutudan çıkmadı

Sonuç olarak 1100 TL lik ve 1500 TLlik iki aracı kullandık ve araçların özelliklerini tüm detaylarıyla videomuzda paylaştık. Her iki araba da fiyat ve performans olarak bizden geçer not aldı. İki araba da hız olarak çocuklara uygun ve kontrollü bir sürüş keyfi sunuyor, ayrıca iki arabanın özellik olarak tek farkı; kırmızı arabada ek olarak müzik sistemi var, bir de far sistemi daha iyi ve çocuklar bunları çok beğeniyor. Diğer beyaz araba kırmızı arabaya göre daha geniş ve yükseklik açısından daha uzun. Her iki arabayı da düşünmeden alabilirsiniz, tek yapmanız gereken kutulama aşamasında özen göstermelerini rica etmeniz ve içinden eksik parça çıkmaması konusunda not düşmeniz. Ayrıca 1 adet 9v kumanda pilinizi önceden alın. Umarım inceleme videomuzu beğenmişsinizdir.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin