Tripot – Tripod İnceleme

Tripot

Sizler için sadece bir videoda üç adet telefon tripodu, ucuz tripod, en ucuz tripodlar, telefon için tripod, telefon için tripod önerisi, telefon için tripod kumandalı, akrobat tripod, telefon tutucu ayaklı, cep telefonu için tripod, telefon kamera tutucu, video çekmek için telefon tutucu, tripot telefon tutucu, telefon tutucu tripod, ahtapot tripot, ayaklı telefon tutucu,
telefon tripot, cep telefonu tripod, tripod telefon tutucu, tripod telefon, ahtapot tripod
telefon tripodu, telefon için tripod, tripot, tripod ları inceleyeceğiz.

Tripot – Tripod İnceleme

Tripod Fiyatları

Tamamen sizler için denemek ve incelemede bulunmak amacıyla almış olduğum tripodlardan ilkinin boyu oldukça kısa. Fiyatı çok ucuz. İkinci tripod biraz daha uzun aynı zamanda terazili. Bu ürünün fiyatı da hayli ucuz. Üçüncü tripod oldukça uzun ve terazili. Fiyatı birinci ve ikinci tripoda nazaran daha pahalı. Hangisini alacağınıza siz karar vereceksiniz. Ben her üçünü de beğendim, sadece bazı ürünlerin kargolama ve paketleme aşaması olması gerektiği gibi yapılmamıştı.
Kısa tripotumuzun boyu 22 cm fiyatı Kargo dahil 23.00 TL.
Orta boy olan tripod boyu 105 cm Kargo dahil 45 TL model 3110 A ve 3120 olarak geçiyor, biz 3120 modelini inceleyeceğiz.
Büyük ve ışıklı olan tripodumuzun markası Ring Light Led Işık YouTuber boyu168 cm 160 adet led 246TL kargo dahil + kumanda seçeneği ile sunuluyor, ben kumandasını almadım.

Tripod – tripot tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir. Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin