2,5 ve 3,5 inc HDD için Harici Kutu

Hard disk kutusu

Bilgisayarlarınızdan sökmüş olduğunuz hard disklerinizi değerlendirmek için sizlere kolay bir şekilde yapabileceğiniz işlemi anlattık ve bunu videomuzda işledik. Bundan önce bilmeniz gerekir ki; boşa çıkan hard disklerinizi bu kutuya koyduğunuzda içindeki bilgilerinizi de görebilir, bunların yedeklemesini yapabilirsiniz. Tabi ki HDD niz tam anlamı ile bozulmamışsa. Detayları, veri yedekleme ve veri kurtarma videomuzda bulabilirsiniz. HDD lerimiz 2.5 inc ve 3,5 inc büyüklüğündedirler, bu büyüklüklere göre HDD kutusu almalısınız, sonrasında videomuzu izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En iyi hard disk kutusu, usb 3.0 destekleyen HDD kutusudur. Harici hard disk bağlantı aparatı seçiminde fiyatı ürün kalitesine göre değişmektedir.

2.5 inc ve 3,5 inc Hard Disk Kutusu nasıl yapılır.? Tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin