Tv Askı Aparatı Montajı

Tv askı aparatı tavsiye

Bir çoğumuz yeni almış olduğu led tv yi, ayaklarını kullanarak izlemek yerine, duvara monte edilmiş şekilde izlemeyi tercih eder. Bu yüzden tv askı aparatı montajı için servisten yardım alır. Normalde televizyon kurulumu için para alınmazken, bazı servisler askı aparatını ücretli takarlar. Eğer ki talep edilen ücret makulse insanlar aparatı taktırabilir fakat çoğu zaman duvar askı aparatı ve montajı için yüksek rakamlar isterler. Oysa yapılacak işlem düşündüğünüzden daha basittir. Matkapla duvara delik açmayı biliyorsanız, tam 5 dk’da hareketli televizyon askı aparatını takabilirsiniz. Nasıl mı.? Videomuzu izleyerek sizler de bunu yapabilirsiniz, yeter ki vermiş olduğumuz püf noktalarını kaçırmayın. Bu videomuzda kullandığımız askı aparatı Botech marka ve biz çok memnun kaldık, sadece içindeki vidalar Arçelik tv için uyumlu değildi ama bir kaç somun takviyesi ile onu da hallettik.

Hareketli Tv Askı Aparatı Montajı – Televizyon Askı Aparatı Montajı – Tv Askı Aparatı Tavsiye

Tv Askı Aparatı Montajı

Tv askı aparatı konusunda sizlere bir çok model ve marka önerebilirim ancak size tavsiyem; lütfen çok para çok kaliteli bakışından uzak durun, güvendiğiniz bir siteden alacağınız ürününüz geldiğinde kalitesini kontrol edin, hoşunuza gitmezse iade edin. Örneğin ben evimde bulunan 60 inç LG marka televizyonumu asmak için servisten fiyat aldığımda benden yaklaşık 200 tl servis ücreti istediler. Üstelikte hareketli tv askı aparatını takamayacaklarını, sadece sabit tv askı aparatı takabileceklerini, aksi halde televizyonumuzun düşmemesi için bir garanti veremeyeceklerini söylediler. Ben kendilerine teşekkür ederek, internetten 50 tl ye hareketli tv askı aparatı aldım ve bunu çok güzel bir şekilde monte ettim. Televizyonum 6 senedir duvarda asılı, üstüne de çocuklarım her gün asıldığı halde 🙂 şu ana dek bir sıkıntı olmadı.

Tv Askı Aparatı Montajı tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir. Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin