Şerit Led

Şerit Led

Piyasada bir çok şerit led modeli vardır. Son zamanlarda popüler olan RGB’ler, yani renkli ve animasyonlu olan ledlerdir. Bu ledler bir çok alanda kullanılmaktadır; park ve bahçe peyzaj ve ışıklandırmasında, tavan aydınlatmasında, balkon aydınlatmasında, balkon ışıklandırmasında, kısacası ışığın bulunduğu her yerde. Seçenek olarak dış mekan ve iç mekan şerit ledler vardır. Bunlardan dış mekanlar için olanı su geçirmezdir. Şerit ledde 5m, 10m, 15m en çok tercih edilen uzunluklardır. Dilediğiniz uzunlukta bulabileceğiniz modeller de vardır. Şerit ledlerde dikkat etmeniz gereken trafo – adaptör kalitesidir. Şerit led fiyatları, özellik ve kaliteye göre farklılıklar gösterebilir. Biz sizler için bu videomuzda 35 tl lik RGB kumandalı Şerit led 5m uzunlukta olanı inceledik, buradan izleyebilirsiniz.

Şerit Led 5 metre

Şerit Led tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin