Oral B Diş Fırçası

Oral B Diş Fırçası

Oral B Diş Fırçası; kablosuz şarj özelliğine sahip diş fırçaları günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar arasında çok sayıda seçenek mevcuttur. Sizler için bu videomuzda diş fırçalamada en çok tercih edilen markalardan biri olan Oral B şarjlı diş fırçası smart 4 4900 modelini fiyat, performans ve kalite olarak inceledik. Bu modelde öne çıkan en büyük özellik, akıllı telefonunuza indireceğiniz Oral B uygulaması ile dişlerinizi ne kadar ve hangi sıklıkla fırçaladığınızı, gün, hafta ve aylık bazda görebiliyor olmanız. Üç değişik çalışma modu olan diş fırçasının 1. kademesi normal diş fırçalama, 2. kademesi diş taşı temizliği, 3.kademe de diş beyazlatma seçeneği sunuyor. Ayrıca dişlerinizi fırçalarken fırçanızla dişlerinize fazla baskı yaptığınızda sizi uyarıyor.

Oral B Şarjlı Diş Fırçası İnceleme

Sizler de sayfanın altında bulunan yorumlar kısmına konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi yazabilir, tecrübelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Daha fazla konuda daha fazla içerikten yararlanmak için, videomuzu beğenmeyi unutmayın. Yeniliklerden haberdar olmak, soru ve sorunlarınıza cevap bulmak istiyorsanız, kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin