Oral B Diş Fırçası

Oral B Diş Fırçası

Kablosuz şarj özelliğine sahip diş fırçaları günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar arasında çok sayıda seçenek mevcuttur. Sizler için bu videomuzda diş fırçalamada en çok tercih edilen markalardan biri olan Oral B şarjlı diş fırçası smart 4 4900 modelini fiyat, performans ve kalite olarak inceledik. Bu modelde öne çıkan en büyük özellik, akıllı telefonunuza indireceğiniz Oral B uygulaması ile dişlerinizi ne kadar ve hangi sıklıkla fırçaladığınızı, gün, hafta ve aylık bazda görebiliyor olmanız. Üç değişik çalışma modu olan diş fırçasının 1. kademesi normal diş fırçalama, 2. kademesi diş taşı temizliği, 3.kademe de diş beyazlatma seçeneği sunuyor. Ayrıca dişlerinizi fırçalarken fırçanızla dişlerinize fazla baskı yaptığınızda sizi uyarıyor.

Oral B Şarjlı Diş Fırçası İnceleme

Şarjlı diş fırçası tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin