Notebook Laptop Önerileri

Laptop Önerileri

Günümüzde Bilgisayar markaları tüketiciye sınırsız seçenekler sunuyor. Her tüketicinin beklentisi ve bütçesi doğrultusunda, aradığı standartlarda bilgisayarı rahatlıkla bulma şansı var. İtiraf edelim ki akla hayala gelmeyecek özelliklerle donatılmış notebook ve laptoplar hepimizin aklını bir şekilde çeliyor. Tam da burada, bilinçli tüketici vasıflarıyla hareket edebilmek, alacağımız bilgisayarın beklentilerimizi ne oranda karşılayabileceğini düşünebilmek çok önemli. Bu konuda sizlere sunduğumuz önerileri kulak ardı etmemenizi tavsiye ederim. Her ne kadar seçimler göreceli de olsa, öğrenci bilgisayarı ve kişisel laptoplarda bulunmalı dediğimiz, olmazsa olmazları ve üzerinde dikkatle durulması gerekli özellikleri videomda sizlerle paylaştım. Videoyu sonuna kadar izleyin lütfen.

Laptop Önerileri

Laptop Önerileri

Evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, öğrenci arkadaşlarımızın da beklentilerini kapsayacak nitelikte, “uygun fiyatlı laptop, dizüstü bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyim” sorusunun cevabını, laptop önerilerimle birlikte videomuzda bulabilirsiniz. En az 5-10 yıl güncelliğini kaybetmeyecek, “ucuz laptop, hesaplı laptop, diz üstü bilgisayar nasıl alınır” sorusunun cevabını videomuzu izleyerek bulabilirsiniz.

Laptop Tavsiyesi

Laptop tavsiyesi biraz da görecelidir. Kişiye göre değişen öneriler karşınıza çıkabilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus; yapılan önerilerin hitap ettiği kitlenin sizinle uyuşup uyuşmadığıdır. Minimum maliyetle maksimum konforu sağlayacak nitelikte laptop tavsiyeleri daha çok öğrencilerin ve kişisel kullanıcıların içinde bulunduğu kitlenin beklentilerini karşılamaya yöneliktir. Tek bir tavsiye vermek mümkün değildir, bu yüzden bu videomuzda kişisel kullanım için ve öğrenciler için laptop tavsiyelerinde bulundum. Diğer videolarımızda daha profesyonel laptopların incelemesini ve tavsiyelerini bulabilirsiniz ama özellikle bu videomu izleyenler kendilerine özel laptopların nasıl olması gerektiğini öğrenmiş olacaklar.

Laptop öneri, tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir. Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin