Microsoft Exel Dersleri

Microsoft exel dersleri

Exel de basit bir şekilde formüllü tablo nasıl yapılır, sizler için işledik. Bu videomuzda basit bir tablo yaptık ve bu tabloda exelde toplama işlemi, çıkarma işlemi, bölme işlemi, çarpma işlemi ve hesaplamalar nasıl yapılır formüllerle anlatık. Bu video sayesinde kendi evinizde basit hesaplama cetvelleri hazırlayabilir ve bunların çıktısını alabilirsiniz.

Bu video da ilginizi çekebilir Microsoft word dersleri

Microsoft Exel Dersleri Youtube

Exelde toplama nasıl yapılır, Exelde çıkarma nasıl yapılır, Exelde bölme nasıl yapılır, Exelde çarpma nasıl yapılır, Exelde otomatik toplama ve çıkarma işlemi nasıl yapılır.

Exel de toplama, çıkarma, çarpma ve bilme işlemi tablosu tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize  iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir. Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin