Windows 10 Yüklemek

Windows 10 Nasıl Yüklemek

Windows 10 nasıl yüklenir tüm ayrıntıları ile size adım adım anlatacağız, ayrıca bu sayfamızı tüm sevdiklerinize gönderin ki Windows 10 yükleyemeyen kalmasın. En önemlisi de; servise gitmeden ya da bilgisayarınızı götürmeden, özel dosyalarınızı başkaları görmeden, para ve vakit harcamadan, evinizde bu yüklemeyi kendi kendinize yapabileceksiniz. Lütfen bunun bir emek olduğunu görün ve videolarımızı ve sayfamızı beğenmeyi aynı zamanda yeni paylaşımlarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Windows 10 Yüklemek

windows 10 yükleme, windows yükleme, windows yükleme aracı, windows yükleme medyası, windows 10 nasıl yüklenir, windows 10 yükleme usb, windows 10 yükleme yardımcısı, windows boot manager, windows boot, windows boot maager nedir, boot secenekleri, bios boot ayarları

Windows Yükleme Aracı

Öncelikle Windows 10 yüklemek için bir Windows 10 yazılımınızın olması gerekir. Bu; Windows 10 DVD si, Windows 10 harici disk, Windows 10 İnternet, Windows 10 Ethernet ve diğer bir kaç seçenekle mümkündür fakat en yaygın ve kullanımı kolay olan; Windows 10 yükleme aracı yardımıyla, Windows 10 u USB bir flash belleğe kayıt etmektir. Bunu nasıl yapacağız? Size linkini verdiğim orijinal Microsoft sitesinden indirerek başlayacağız işe.
Windows 10 Yükleme Aracı diğer adı Media CreationTool buradan indirin. Karşınıza çıkan ekrandan, Aracı şimdi indirin e tıklayın, diğer tüm ayrıntıları videomuzda bulabilirsiniz. Not: USB belleğiniz en az 8 GB olmalı

Bios Boot Ayarları

Windows’u başlatırken, her zaman gerek duyulmasa da bazen başvurmamız gereken bir seçenek olarak karşımıza biostan boot yapma işlemini öğreneceğiz. Bunu bios boot ayarlarına girerek yapacağız. Bununla ilgili tüm detaylar videomuzda.

Windowsu Yükleme

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra artık Windows 10 u yüklemeye başlayabiliriz. Videomuzda tüm yükleme ayrıntılarını bulacaksınız. Yükleme tamamlandıktan sonra Windows 10 etkinleştireceğiz , bunu nasıl yapacağınızı da videomuzda işledik sizler için.

Bu videomuzda ilginizi çekebilir. Orjinal Windows 10 Key – dijital lisans

Windows 10 Nasıl Yüklenir? Tavsiye ve yorumlarınızı bu sayfanın altındaki yorum formu ile bize  iletebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz videoları bize yazabilir, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz videolarınızı bize yollayabilirsiniz.
Gönderdiğiniz videolar incelenerek uygun bulunduğu takdirde sitemizde ve Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Her ay yapılacak seçimlerde ayın videosu olan video sahipleri ilan edilecek ve videosunu yaptığı ürünün son modeli www.birbox.net tarafından kendisine hediye edilecektir.
Videolarınızı Google Drive üzerinden infobirbox@gmail.com adresi ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiler ile Paylaşın

Önerilen Konular

Konu ile ilgili düşünceleriniz

BB birbox Lütfen bilgilerinizi girin